Шукаєте ідеальний подарунок для підлітків? Книга «Скарбничка історій» Володимира Аренєва — чудовий варіант. Це захоплива повість, у якій пригоди чекають на кожній сторінці, а ще — чудовий посібник з написання не менш захопливих історій з практичними порадами і завданнями. Також у цій історії лунає і тема Різдва.
Ось що розповідає про святкові мотиви та дива у книзі сам автор:
***
«Скарбничку історій» я почав писати взимку – і події в ній теж починаються взимку.
Тож чи був шанс, що історія Урсули й Шама омине Різдво? Анінайменшого!
Щоправда, існувала проблемка: частина цієї історії відбувається у минулому, десь за тисячоліття до Різдва. Але так було навіть цікавіше: чи ж кожна книжка не виклик для автора?!
Звісно, як і має бути в справжній різдвяній історії, герої змушені тут озирнутися на власне минуле, його осягнути й здолати. Звісно, тут є чарівний помічник, і караван із дарами, і маги, і навіть зірка. (Гляньте – он вона сяє на обкладинці). Є ялинка, і гості, і навіть колядники, які, втім, не тільки віщують нову радість, але й створюють додаткові проблеми.
Але найголовніше – це Диво, правда ж? Без Дива жодна різдвяна історія не працює, вона як ті китайські ялинкові прикраси, що блищать, але не тішать. А вся історія Урсули й Шама мала стати суперечкою між правилами й тим, що вище за правила. Суперечкою між Законом і Любов’ю.
Бо ж це книжка про творчість, а творчість, власне, теж про це, хіба ні? Спершу вивчаєш правила, потім – те, що стоїть за і поза ними.
А ще «Скарбничка історій» – диво as is. Бо те, що Сашко і Наталія Ком’яхова так неймовірно втілили в життя намріяне мною оформлення, а видавництво під час війни випустило таку книжку – вже саме по собі диво.
Сподіваюся, що вам «Скарбничка» допоможе втілити ваші власні мрії. Розповісти власну свою історію.
Ну, або – просто по-справжньому потішить.
Коментарі
Щоб залишити коментар, необхідно